06
.05.12
"wczoraj.."
cinnabun

Sposób w jaki się śmiejesz, Twój zarys szczęski i te oczy, oczy, które mróżysz tak, masz tak przenikające spojrzenie, potrafisz samym spojrzeniem doprowadzić faceta do końca...

 

I nawet jak się teraz śmiejesz, odchylasz głowę do tyłu, prezentujesz tę długą szyję. Twoja alabastrowa skóra, jedyne o czym myślę, to czy ta skóra jest wszędzie tak gładka..

 

Tak jest ciemno, ale światło odbijające się na Twoim kolanie, spojrzałem na nie 26 razy w przeciągu ostatniej minuty.

 

Twoja sylwestka, idealna, Twoje nogi, nie jakieś patyki, piękne i zgrabne, zadbane. Co najmniej 30 facetów na tej imprezie pije właśnie z Twojego powodu.

 

I w dodatku przy tym jak bardzo jesteś piękną kobietą, nie ładną, Ty jesteś z tych pięknych kobiet, z najwyższej półki. Nie wolno Ci nigdy zaniżać poziomu. Musisz sięgać po facetów ze swojej półki, nawet jeśli masz ochotę się zabawić. Olej tych wszystkich wymoczków, który Cię ciągną w dół..

 

Ty swoją energią mogłabyś spokojnie oświetlić pół tej knajpy, gdyby Cię podłączono do generatora. Twój facet, to musi być facet torpeda, nie inny.

Do tego jesteś wrażliwa, ale i silna. Opiekuńcza i masz wielkie serce. Ale powiem Ci tak, jest mnóstwo facetów zaprojektowanych własnie dla Ciebie, tylko są porozrzucani, nie napinaj się.

Nigdy nie powiem Ci, że coś nie ma sensu. Jestem o Ciebie już spokojny.

 

usłyszałam.... wdrażam.

6
Topuj!

Funkcja topowania i dodawania komentarzy nie jest już aktywna.

Komentarze

cinnabun | 09.05.2012 - 09:59

:))

czarna_owieczka | 08.05.2012 - 00:02

Tak trzymać! :)

gudrun | 06.05.2012 - 21:10

Go ahead girl!!!, tylko wiesz, z tym generatorem, lepiej nie próbować:D
ps. Co oni mają z tą 'wyższą półką'... czy też innymi słowy - 'ligą'?!;)